• Nowa galeria Święto Konstytucji 3 Maja została dodana do albumu fotograficznego

27.04 uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć program artystyczny z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. W nastrój wprowadziły nas trzy wiedźmy, które związały Polskę na 123 lata. Król Stanisław August Poniatowski przygotowywał przemówienie sejmowe i dyskutował z posłami o sprawach państwa. Następie byliśmy świadkami awantury o pawie w Łazienkach Królewskich. Na zakończenie wysłuchaliśmy rozmowy władców Rosji, Prus i Austrii. Gratulujemy klasie 5B talentów aktorskich!.

Na wszystkich ogromne wrażenia zrobiła recytacja wierszy w wykonaniu klasy 7A pod kierunkiem pani Eweliny Kuczborskiej.

• Nowa galeria 1a: Ogród Botaniczny w Powsinie została dodana do albumu fotograficznego

27 kwietnia wybraliśmy się do ogrodu botanicznego w Powsinie. Spacer w magnoliach, wizyta w oranżerii oraz wspinaczka po szlaku górskim to tylko część atrakcji jakie oferuje to wspaniałe miejsce. Ścieżki wijące się wśród kwitnących drzew, krzewów, śpiew ptaków wraz z niesamowitymi opowieściami Pana jarka, cudownie wypełniły nam czas. Wrócimy jesienią.

• Nowa galeria 1c: Dzień Flagi została dodana do albumu fotograficznego

28.04.2023 r. w przeddzień majowych świąt w naszej szkole uczciliśmy polską felgę ułożoną z biało-czerwonych serduszek.

• Nowa galeria 1c:  Magnolie w Ogrodzie Botanicznym została dodana do albumu fotograficznego

27.04.2023 r. wybraliśmy się do Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Podziwialiśmy kwitnące magnolie i inne wiosenne kwiaty. Zdobywaliśmy szczyty góry, odwiedziliśmy dżungle i pustynię. To była super wycieczka i mimo zmęczenia byliśmy bardzo zadowoleni.

• Nowa galeria 1c: Myszka MIKI została dodana do albumu fotograficznego

Do klasy 1c zawitała, w 100. rocznicę powstania wytwórni Disneya, Myszka Miki.

• Rozstrzygnięcie konkursu InstaLogik

W tym roku szkolnym uczniowie SP33 wzięli aktywny udział w krajowym konkursie programistyczno-logicznym  InstaLogik.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że osiągnęli w nim ogromne sukcesy!

Każdy z uczestników trzeciego etapu uzyskał na tyle wysokie wyniki, że zajął miejsce tytułowe.  Po rozwiązaniu trudnych zadań finałowych tytuł finalisty uzyskała Julia Burzyńska z klasy 7b

Najwyższe miejsca, czyli tytuły laureata uzyskała dwójka wspaniałych - laureatem III stopnia został Paweł Reszka z klasy 7b. Uczeń uzyskał też drugi wynik w dzielnicy Mokotów wśród siódmoklasistów.

Tytuł  laureata II stopnia - powędrował do Macieja Burzyńskiego z klasy 5b. Maciej - podobnie jak Paweł - uzyskał też drugi wynik w dzielnicy Mokotów wśród piątoklasistów.

Z ogromną  DUMĄ patrzymy na sukces uczniów naszej szkoły. Rodzicom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i już dziś trzymamy kciuki za kolejne edycje InstaLogika!

• Nowa galeria 1a: Warsztaty Wielkanocne została dodana do albumu fotograficznego

Tuż przed świętami odwiedziła nas pani Luiza, która jak zwykle cudownie poprowadziła warsztaty. Tym razem wykonaliśmy zajączka. Kolejny raz mogliśmy kreatywnie realizować się podczas warsztatów organizowanych przez naszych rodziców. Serdecznie dziękujemy.

• Nowa galeria 1b:  Poczęstunek świąteczny w klasie IB została dodana do albumu fotograficznego

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy I B uczestniczyli w poczęstunku świątecznym. Rodzice z dziećmi przygotowali pyszne ciastka i babki, świąteczne kolorowe jajeczka, wędliny i warzywa. Smakowita lekcja o tradycjach świątecznych w połączeniu z zabawami i grami z pewnością na długo zapadnie w pamięć uczniów :)