WILANOWSKA GIEŁDA SZKÓŁ 2024

Dzięki uprzejmości organizatorów: #Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 24, #Szkoła Podstawowa nr 358 i # dzielnicy Wilanów nasi ósmoklasiści mogli być uczestnikami tego wydarzenia.

Dużo się działo:-) Rozmowy z uczniami szkół ponadpodstawowych, konkursy, gry i konsultacje z Doradcami Zawodowymi zachęciły nas do działania i poszukiwania dalszej ścieżki edukacyjnej. Warto było:-) Dziękujemy

• Nowa galeria Kolejny siatkarski sukces. została dodana do albumu fotograficznego

W odbywających się w Szkole Podstawowej nr 146 Mistrzostwach Mokotowa w siatkówce chłopców nasza drużyna wywalczyła złote medale. Niekwestionowanym liderem drużyny był Janek Kozerski, który swoimi atakami, znakomitą grą w obronie oraz bardzo mocnymi zagrywkami dał drużynie bardzo dużo punktów. Chłopcy jako mistrzowie Mokotowa będą reprezentować dzielnicę w mistrzostwach Warszawy i bronić tytułu wywalczonego w ubiegłym roku. Trzymamy kciuki. 🏆💪🏆

• Nowa galeria Sukces drużyny siatkarskiej dziewcząt. została dodana do albumu fotograficznego

W dniach 12-15.02.2024 w Szkole Podstawowej nr 146 odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w siatkówce dziewcząt Nasza drużyna wygrywając swoją grupę eliminacyjną, następnie ćwierćfinał dotarła do etapu półfinałów. Niestety po bardzo zaciętym meczu dziewczęta uległy szkole 146 , gospodarzom turnieju. W meczu o brązowe medale nasza drużyna nie dała żadnych szans przeciwniczkom łatwo wygrywając 2:0. Olbrzymie gratulacje🏆💪.

• Nowa galeria 2a: Walentynki została dodana do albumu fotograficznego

14 luty to bardzo miły dzień. Z serca życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom przyjaznego Świętego Walentego.

W ramach akcji "Stan szkolnej toalety. Koszmar czy komfort?" niespodziewanie odwiedzili nas dziennikarze TVN.

Czystość toalet w naszej szkole oceniono na 7 z możliwych 8 punktów.

W tym miejscu składamy podziękowania Paniom sprzątającym, które mimo trwającego remontu utrzymują szkołę w czystości. Wielkie brawa należą się również Wam, Drodzy Uczniowie, bo to równiez Wasza zasługa!

• Nowa galeria 2a: Bal karnawałowy. została dodana do albumu fotograficznego

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i zorganizowanie balu w naszej szkole. Wymyślne i pomysłowe kreacje uczniów, wprawiały nas w dobry nastrój.

• Nowa galeria WOŚP została dodana do albumu fotograficznego

WOŚP – mamy to!!!

W tym roku po raz pierwszy jako szkoła graliśmy z WOŚP-em. W ramach wsparcia fundacji zorganizowaliśmy zbiórkę podczas grudniowego zebrania z rodzicami, dwie kawiarenki charytatywne oraz loterię fantową. Wszystkie akcje cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wspólnym wysiłkiem zebraliśmy piękną kwotę - 5057,67zł. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym. W przyszłym roku powtórzymy wspólne granie i może spróbujemy pobić nasz szkolny rekord :)))