• Nowa galeria Próbny alarm pożarowy. została dodana do albumu fotograficznego

28 września odbył się niezaplanowany alarm pożarowy. Wszyscy uczniowie i pracownicy Szkoły zostali prawidłowo ewakuowani z budynku. Ewakuacja przebiegła zgodnie z procedurami obowiązującymi w Szkole Wszystkim dziękujemy za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń.

• Nowa galeria Biegi Przełajowe została dodana do albumu fotograficznego

W ubiegłym tygodniu na Polach Mokotwskich odbyły się coroczne zawody w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa biegaczy. W tym roku nie odnieśliśmy spektakularnego sukcesu , jak to miało miejsce w poprzednim roku. Najlepsze miejsce wybiegał zeszłoroczny mistrz Jan Kozerski - w tym roku IV. Natomiast dziewczęta młodsze wywalczyły w sztafecie srebrne medale i w łącznej klasyfikacji punktowej zajęły II miejsce.

• Nowa galeria Nie tylko lekcja może uczyć. została dodana do albumu fotograficznego

W piątek 22.09.2023r. uczniowie klas 4 i 5 wzięli udział w czterech konkurencjach harcerskich przygotowanych przez ZHP. Celem akcji było zachęcenie młodych ludzi do dołączenia do tej wciąż popularnej wśród młodzieży grupy i spróbowania harcerskich aktywności.

• Nowa galeria 3a:  Dzień Kropki została dodana do albumu fotograficznego

15 września uczniowie klasy 3a obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Powstały piękne prace plastyczne bazujące na motywie kropek. Wspólnymi siłami uczniowie wykonali również ramkę z kolorowych kółek. Dzieci uczestniczyły w integracji klas I-III, kropkując plakat z wężem.

• Informacja dla rodziców chcących wyrobić/przedłużyć Kartę Ucznia

Wyrobić lub przedłużyć Kartę Ucznia można poprzez:

• elektroniczny Punkt Obsługi Pasażerów (e-POP) – o Kartę można wnioskować on-line, jest ona wysyłana pocztą na adres domowy (e-pop.wtp.waw.pl),
            • dedykowany dla Państwa placówki link (pozostaje bez zmian wzorem lat ubiegłych)   https://kartaucznia.ztm.waw.pl/7d4e593c
            • wizytę bezpośrednio w Punktach Obsługi Pasażerów (POP),
            • złożenie wniosku papierowego w szkole

• Nowa galeria 6a: Wycieczka do Lasu Kabackiego została dodana do albumu fotograficznego

Ten rok szkolny oprócz oficjalnego rozpoczęcia miał swój miły początek. Pierwszy dzień lekcji był wyjątkowy. Rano ruszyliśmy spod szkoły na wycieczkę do Lasu Kabackiego. Spędziliśmy razem czas integrując się podczas gier zespołowych, rozmów na kocykach i wspólnego pieczenia kiełbasek nad ogniskiem. Czas minął miło i szybko. Razem z wychowawczynią i rodzicami doszliśmy do wniosku, że takie rozpoczęcie roku szkolnego jest super i trzeba to powtórzyć za rok 🙂

• Gratulujemy naszym uczniom wysokich wyników na egzaminie ósmoklasisty

w roku szkolnym 2022/2023!

Średni wynik z języka polskiego: 77%

Średni wynik z matematyki: 70%

Średni wynik z języka angielskiego: 80%

Absolwentom życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym, a tegorocznym ósmoklasistom równie wysokich wyników egzaminacyjnych!

• Nowa galeria Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024   została dodana do albumu fotograficznego

W poniedziałek 4.09.2023r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniów powitała pani dyrektor Monika Mazur, głos zabrała również pani Małgorzata Kwiecień- kierownik świetlicy oraz pielęgniarka szkolna-pani Mariola Kowalska.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów i ciekawych przeżyć w nowym roku

Powodzenia!

• Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego

Szanowni Państwo,

z uwagi na trwające w budynku i wokół niego prace termomodernizacyjne rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 04.09.2023r. o godz. 10:00 na boisku szkolnym. Wychowawcy będą tam czekali na Uczniów. Natomiast we wtorek 05.09.2023r. odbędą się zajęcia integracyjne poza szkołą. W sprawie szczegółów organizacji tego dnia Wychowawcy będą się kontaktowali z Państwem indywidualnie. Mam nadzieję, że mimo wyzwań związanych z remontem, pierwsze dni w szkole dostarczą Uczniom samych pozytywnych wrażeń.

Monika Mazur