• ***

• Nowa galeria Mistrzostwo Mokotowa w czwórboju lekkoatletycznym została dodana do albumu fotograficznego

W poniedziałek 13.05.2024 na stadionie przy Szkole Podstawowej nr 46 odbyły się zawody o Mistrzostwo Mokotowa w czwórboju lekkoatletycznym. W pierwszej kolejności do rywalizacji przystąpili chłopcy. Nasza drużyna zajęła czwarte miejsce przegrywając brązowy medal zaledwie jednym punktem. Jak mała to różnica niech świadczy fakt,  że na wynik końcowy szkoły składa się suma rezultatów pięciu zawodników startujących w czterech konkurencjach. Drużyna dziewcząt zdobyła srebrne medale, ustępując jedynie szkole sportowej z ul.Piaseczynskiej.

Olbrzymie gratulacje zarówno dla drużyny dziewcząt i jak i chłopców. 🏆🏆

• ***

• Nowa galeria 6a: "W krainie krasnoludków" została dodana do albumu fotograficznego

Dzisiaj dziewczęta z klasy 6a wystąpiły dla swoich młodszych kolegów i koleżanek z klas 1-3. Na podstawie własnego scenariusza stworzyły widowisko dotyczące kłótni, złości i rozwiązywania konfliktów. Gratulujemy zaangażowania, zapału, pracy i gry aktorskiej.

• ***

• Uczniowie klas I-III upamiętnili święta majowe. Ułożyli flagę Polski, a następnie uczestniczyli w uroczystym pochodzie na terenie obiektu sportowego szkoły.

• ***

• Nowa galeria 6a: Dzień w piżamach została dodana do albumu fotograficznego

Kolejny, bardzo zabawny dzień organizowany przez samorząd szkolny :-)

Dzisiaj 29.04.2024 r. chodziliśmy w piżamach :-) Klasa 6a stanęła do rywalizacji o dzień bez klasówek i pytań;-)

Trzymajcie za nas kciuki.

• ***

• Nowa galeria 3a: Dzień Czekolady została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 12 kwietnia uczniowie klasy 3a celebrowali Dzień Czekolady. Na początku dowiedzieli się jak powstaje czekolada oraz jakie występują rodzaje czekolady. Najwięcej przyjemności i radości sprawiło uczniom konsumowanie czekoladowych smakołyków :)

• ***

• Nowa galeria 1a: Warsztaty  została dodana do albumu fotograficznego

Braliśmy udział w warsztatach zorganizowanych z ,,ciekawym pomysłem'' przez mamę Antoniego. Dziękujemy mamie Antoniego oraz mamie Bartka za pomoc w warsztatach. Nasze prace ozdabiały naszą salę lekcyjną. wych. Maria Liszewska

• ***

• Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu InstaLogik

W tej wiosennej atmosferze z wielką radością informujemy o ogromnym sukcesie uczniów naszej SP33 - wszyscy uczestnicy finałowej rozgrywki konkursy InstaLogik uzyskali tytuły laureata lub finalisty.

Gratulujemy więc zdobycia tytułu laureata I miejsca Milenie Piechnie z 4b i Marii Piechnie z 4b, tytułu laureata II miejsca Julii Burzyńskiej z 8b, tytułu laureata III miejsca Maciejowi Burzyńskiemu z 6b i Michałowi Reszce z 2b, a tytułu finalisty Adamowi Baczyńskiemu z 4a i Pawłowi Reszce z 8b.

Sukcesy w tak trudnych i wieloetapowych zawodach jak ogólnopolski konkurs logiczno-programistyczny InstaLogik naprawdę zasługują na słowa uznania.

• ***

• Nowa galeria Kolejny sportowy sukces. została dodana do albumu fotograficznego

W Szkole Podstawowej nr 146 odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w siatkówce chłopców w kategorii młodzież( roczniki 2009 ,2010). Nasza drużyna wywalczyła złote medale. Najtrudniejszy mecz chłopcy rozegrali w półfinale pokonując po tie-breaku Szkołę Podstawą nr 46 15:13. Kolejnym etapem zmagań będą Mistrzostwa Warszawy. Gratulacje i powodzenia w kolejnych meczach. 🏆💪💪.

• ***

• Nowa galeria Srebrne medale dla naszej drużyny. została dodana do albumu fotograficznego

W dniach 11.03.2024 - 14.03.2024 w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym na Woli odbyły się Mistrzostwa Warszawy w siatkówce chłopców w kategorii dzieci w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach rywalizowali mistrzostwie osiemnastu dzielnic. Nasza drużyna wygrywając siedem meczy z rzędu dotarła do finału. W meczu o Mistrzostwo chłopcy spotkali się z zespołem Szkoły Podstawowej nr 65 z Żoliborza, z którym w ubiegłym roku wygrali. W tegorocznym finale mimo tego, że nasz lider Janek dwoił się i troił na boisku to niestety nasza drużyna musiała uznać wyższość przeciwnika. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się po tie-breaku wynikiem 12:15. Srebrny medal Mistrzostw Warszawy to bez wątpienia olbrzymi sukces Naszej Drużyny. 💪💪🏆🏆

• ***

• Nowa galeria 6a: FabLab Kamera Akcja! została dodana do albumu fotograficznego

Klasa 6a odwiedziła FabLab przy ulicy Starej w Warszawie. Podczas warsztatów Kamera Akcja! uczniowie poznali zasady dubbingu i powstawania komiksów. Było świetnie😂

• ***

•

Sukces Michał Chruściela,

ucznia klasy 5c 😊

Z wielką przyjemnością informujemy, że Michał Chruściel, uczeń klasy 5c, zdobył drugie miejsce w II Powiatowym Konkursie Mitologicznym Mitoznawca. Organizatorem konkursu jest SP nr 11 w Warszawie, a patronat nad nim sprawuje MKO.

Konkurs był wieloetapowy. W pierwszym etapie Michał zmagał się z testem wiedzy, w drugim - tworzył twórczą pracę literacką, a w trzecim, powiatowym - prezentował przemówienie w imieniu wybranej postaci mitologicznej.

Michale, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.